Koncert i transmisja w Radiowej "Trójce" - "Marek Piekarczyk Akustycznie"
Opublikowano : 11 Styczeń 2012
22. stycznia o godzinie 20:00 w Studiu im. Agnieszki Osieckiej odbedzie się koncert "Marek Piekarczyk Akustycznie".
Transmisja "na żywo" ze Studia radiowej Trójki w Warszawie przy ulicy Myśliwieckiej 3/5/7 rozpocznie się o godzinie 20:05.
Cały koncert będzie nagrywany i filmowany - materiał wraz z reportażem i nagraniami z koncertu w Giszowcu, ukaże sie na płycie "Marek Piekarczyk Akustycznie" wiosną 2012 roku.
Na antenie Trójki będzie miało miejsce prapremierowe wykonanie nowej autorskiej piosenki Marka Piekarczyka z muzyką Marcina Nierubca.
A poza tym w programie koncertu wyjątkowe wersje akustyczne piosenek z ostatniej plyty "Źródło", autorskie utwory z płyty Marka Piekarczyka i Balls' Power "Xes". Uslyszycie również nową, akustyczną wersję utworu "Co u Ciebie" z płyty "Odnalezione piosenki Bogdana Łyszkiewicza" oraz z płyty Yugopolis.
Będą również Goście specjalni i ... niespodzianka!
więcej informacji: http://www.polskieradio.pl/9/200/Artykul/510114,Marek-Piekarczyk-akustycznie
Marek Piekarczyk zaprasza na listę VIP 10 osób (5 podwójnych zaproszeń), które zostaną wylosowane spośród autorów komentarzy do tej wiadomości i podadzą aktualny adres e-mailowy.






Komentarze